четверг, 31 марта 2016 г.

Тиждень книги

Останній тиждень березня у нашій школі був присвячений книзі.
У понеділок для учнів 1-4 та 5-11 класів пройшли святкові лінійки «Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги запрошує читачів». До уваги учнів були представлені презентації про книг-ювілярів 2016 року, які є в нашій шкільній бібліотеці. Учні ще раз згадали про значення книги у житті людини, про роль учбової книги у навчанні. Герої книги Богдана Чалого Барвінок і Ромашка привітали найактивніших читачів шкільної бібліотеки і вручили книголюбам дипломи. Закінчилась лінійка порадою: «Якщо хочеш знайти друга – подружися з книгою».
Вівторок подарував найменшим читачам свято «Книжкові іменини». Головною гостею була, звичайно, Королева-книга. Третьокласники заспівали пісню «Всі ми любимо читати». Радо вітали діти казкових героїв Буратіно, Шапокляк, Фею. Фея дістала із чарівного ларця кришталевий черевичок і повела дітей у світ казки «Попелюшка». Казка виконувалася англійською мовою. Її для малечі підготували учні 8А класу з вчителем англійської мови Федоренко А.І. та музики Кліновською Г.І. діти були у захваті від яскравих костюмів та талановитої гри учнів.

А в середу наша читацька сім’я поповнилася сорокома учнями перших класів. На святі «Моя перша книжка» вони стали читачами. Свято для них підготували учні 4 класів. У таємничій світ бібліотеки першокласників привели Буквар, Грайлик-читайлик, Королева-книга. Діти відгадували підписи казкових героїв до телеграм, що принесла Лисичка-листоноша, слухали поради від Зайчика-книголюба, прийняли у читачі Незнайка. А ще посварили хлопчика, який не беріг книжечку. Лікар-ай-болить полікував книжечку і діти прослухали правила поводження з книгою. Першокласники пообіцяли берегти книжечки і стати активними читачами шкільної бібліотеки. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий